2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: Gallina Frigyes, Janda Károly, Sass Elemér, Smialovszky Tibor, ifj. Székely Miklós. Blaha Sándor előszavával. Bp.,én.,Stádium, XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.