Kiss Géza: A jogalkalmazás módszeréről. Dogmatörténeti és kritikai tanulmány a magánjog köréből. A Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata II. évf. 1. köt. Bp., 1909, Athenaeum, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Gábor Béla - H. Arányi Taksony: Dactyloscopia. A személy kilétének megállapítása az ujjak lenyomatai alapján. Bírák, ügyészek, rendőrhatóságok, csendőrség, fegyintézetek részére. hn., én., nyn. Az 1905-ös reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, 494. számú számozott példány.
1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.
1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.
Meszlényi Artur: Magyar magánjog. I. kötet. II. rész. Jogforrások, személyi és családi jog. II. Bp., 1929, Grill Károly. 6 kiadás. Kiadói egészvászon-kötések.
Túry Sándor: A magyar szabadalmi jog kézikönyve. Bp., 1911, Győző Andor. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.