Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M. Kir. Kuria elvi jelentőségü határozataival. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1941, Grill Károly, XV+1+174816 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Csekey István: Az osztrák államminisztérium és a magyar közjog. (Az 1741: 11. t.-cz. történetéhez és közjogi jelentéséhez. Különlenyomat. Bp., 1915, Athenaeum, 19 p. Borító nélkül, részben felvágatlan lapokkal.
Fülei-Szántó Endre - Schindler Balbina
Magyar magánjog. Jegyzet. Fülei-Szántó Endre egyetemei nyilvános előadásai alapján készítette Schindler Balbina tanársegéd. Kézirat gyanánt.
Budapest, 1943. (A szerző kiadása - Posner Rt. ny.) 111 + [1] p. + errata.
Az első fedőborító kissé gyűrött.
Fűzve, enyhén sérült gerincű kiadói borítóban.
1926-1927 A Belügyi Közlöny két teljes évfolyama: XXXI. (1926.) évf. 1-55. sz. (egy kötetben) + XXXII. (1927.) évf. 1-57. sz. (két kötetben). Szerk.: Dr. Szőllőssy Alfréd. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként foltos lapokkal.