B. Csűrös Emilia: Lexi és a vöröskereszt; Lexi békét köt. Bp., én., Pósa Károly. A borítók Pál György, a szövegközti rajzok Kálmán Ágnes illetve Pál György munkái. Kiadói félvászon-kötések, kissé kopott borítóval.