1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
3 db könyv: Bethlen István titkos iratai. Az iratokat sajtó alá rendezte, a bevezetÅ‘t és a magyarázatokat Ãrta: Szinai Miklós és Szűcs László. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. + Bethlen István emlékirata 1944. + Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Sajtó alá rendezte: Romsics Ignác. Bp., 1988-1989, ZrÃnyi. Kiadói papÃrkötés.