3 200 Ft
Ballai Károly: Magyar korcsmák és fogadók a XIII-XVIII. században. Bp., [1927], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VII+(1)+144 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, a kihajtható tábla hiányzik.