15 000 Ft
[Csécséni Svastics Ignác] Csétsényi Svastics Ingátz: Magyarok' históriája, ... 1. könyv. Posonyban, 1805, Belnay György Aloysius', 16+380+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó címképpel.