6 000 Ft
Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,én., Magyar Szemle Társaság-Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtókkal és gerincekkel, a IV. kötet gerincén a cÃmke sérült, hiányos, ceruzás aláhúzásokkal.