2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Hüppe, Siegfried: A lengyel alkotmány története. A Magyar Tudományos Akadémia megbÃzásából fordÃtotta Szathmáry György. Budapest, 1894. Magyar Tudományos Akadémia [ny. n.] [4] + 542 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Az 1894. évi illetmény elsÅ‘ kötete. Az elsÅ‘ elÅ‘zéken régi tulajdonosi bejegyzés. (A Magyar Tudományos Akadémia könyvkiadó-vállalata, Új folyam, XVII. kötet.) Pamlényi 145. o. Aranyozott gerincű, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Müller Gy., Budapest), márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.