4 000 Ft
Montesquieu: A rómaiak' nagysága és hanyatlása azoknak politikája a vallásban. Írta - -. Magyarította: Pados János. Pest, 1856, Lauffer & Stolp, VII+1+277+3 p. Korabeli javított gerincű és kötésű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított, kissé foltos címlappal.