3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Szekfű Gyula: A száműzött Rákóczi. 1715-35. Bp., 1913, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+418 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borÃtón némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.