Könyvek: Történelem

Tételek száma: 290

Bazsik Renáta: Mire az erdők kizöldülnek. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, a hátsó borító belsején és az hátsó szennylapon beragasztott a szerzőre vonatkozó nyomtatványokkal.
19389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 2005, Corvina. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Térképmelléklet nélkül.
19390.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
13
Ralph H. Major: A végzet katonái. Ford.: Nagypál István. Bp., én., Hungária. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés.
19391.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulóján. / Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Szerk.: Karsay Orsolya. Bp., 2002, OSZK. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar, angol és olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
19392.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. Szerk.: Serédi Jusztinián. Bp., 1988, Szent István Társulat. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Póczy Klára: Pannoniai városok. Bp., 1976, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19394.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
A Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem alapítása 300 éves évfordulójának jubileumi emlékkönyve. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, VIII+445+(3) p.+ 59 (fekete-fehér képek) t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a címlapon olvashatatlan aláírással.
19395.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n., Franklin. Javított, pótolt gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
19396.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Végh Oszkár - L. Vincze Judit - Tamáska Péter: A nyomtatott betű szabadságáért. A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozói Szakszervezetének története, 1862-1987. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, A Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban. A könyv egyik szerzője, Tamáska Péter által DEDIKÁLT példány.
19397.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19398.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
N. A. Maskin: Az ókori Róma története. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány,körbevágott, pótolt címlappal, bekötött, körbevágott elülső papírborítóval.
19399.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Hermann Róbert: Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: - -. Bp.,1996, Videopont. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19400.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft