Az Erdélyi Múzeum-Egylet évkönyve az 1943. évre. Szerk. Szabó T. Attila. Kolozsvár., 1944. Erdélyi Múzeum Egyesület Rt. 75 p. Kiadói papírkötésben foltos lapokkal
Az Erdélyi Múzeum-Egylet évkönyve az 1912. évre. Szerk. Erdélyi Pál. Kolozsvár., 1913. Erdélyi Múzeum Egyesület Rt. 112 p. Kiadói papírkötésben + meghívó a közgyűlésre
A Felső-Magyarországi Múzeum-Egylet tizenegyedik évkönyve. Szerk. Dr. Stöhr Antal. Kassa, 1892. Kosch és Scharf. 105 p. +1 t (kihajtható) Kiadói papírkötésben sérült gerinccel Benne A kassai magyarság 1554-ik évi panaszleveléről szóló cikk
Kereszty István: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke V. Hirlapok és folyóiratok 1867-ig Bp., 1916. Magyar Nemzeti Múzeum. 98 + (2) p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
Kollányi Ferencz: Regesták
A római és parmai levéltárakból Bp., 1905. Ny. Athenaeum. 68 l. Kiadói, egészvászon kötésben. Egészvászon kötésben, a borítón kopással
Kéziratos források az Országos Széchényi Könyvtárban 1789-1867. Országos Széchényi Könyvtár Kiadványai XXIV. Bp.,1950, OSZK, VIII+252 p. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papírborítékban