Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és tábladíszét Bíró Mihály rajzolta. Bp.,[1928],Bíró Dezső,(Világosság Rt.-ny.), 278 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésnyommal.
Moldován Gergely: Ságuna András
/Olcsó Könyvtár/, Bp., 1916. Franklin-T. 156 l. Fuzve, kiadói, kissé sérült papírborítóban, Ságuna az 1848/49-iki mozgalmak érdekes alakja, a románságot a bécsi zsoldba szegődtette.
Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása 1919-1920. Bp., 1989, Maecenas. Kiadói papírkötés. + Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. Bp., 1990, Interedition. Kiadói papírkötés.
2 magyar vonatkozású idegen nyelvű történelmi különlenyomat. Georges Balás: Un bloc politique et économique idegen ? Un bloc politique et économique... Bp., 1929 Athenaeum + Fógel, Iosephus: Qumodo rex Wladislaus II. cancellariaque eius de rebus litterariis meriti sint in Hungaria. Kiadói papírborítóval Bp., 1911. Fritz. / In paper cover