Pór Antal: Hellas földirata és hellen államrégiségek. Tudományok Csarnoka VI. köt. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Ballagi Mór (1812-1891) teológus, nyelvész, névbélyegzőjével. Papírkötés, hiányos borítóval, széteső állapotban, de maga a könyv hiánytalan, és a lapok jó állapotban, valamint felvágatlan lapokkal.
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy.
Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Báthori István, kőnyomat) t.+XV+462+4 p.; Első kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel
Felsőoktatási intézményeink kapcsolatai a 20. században. A 2020. november 12-én tartott konferencia előadásai. Szerk.: Lengvári István. Egyetem és társadalom 3. Pécs, 2021, PTE Egyetemi Levéltár. Kiadói papírkötés.