Könyvek: Történelem

Tételek száma: 290

19533.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19534.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Dús Ágnes (szerk.).: Magyarország miniszterelnökei 1848- 1990 Bp, 1993,Cégér. Papírborítóval, jó állapotban.
19535.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19536.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Bp., 1972, Magvető. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19537.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. I. kötet. Szerk.: Lukinich Imre. Gróf Mikes János előszavával. Bp., [1935], Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, színes reprodukciókkal, facsimile mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincnél sérült borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
19538.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Einst und Jetzt. Jahrbuch des Vereins für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Band 67. Würzburg, 2022, Verein für corpsstudentische Geschichtsforschung e. V. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Stefan Holcík: Pozsonyi koronázási ünnepségek 1563-1830. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1986, Európa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19540.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.
19541.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban.
19542.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott Egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., é.n. [1937?], Magyar Szemle Társaság, 31+(1) p.+ 1 (duplaoldalas térkép) t. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől részben elvált borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, az utolsó lap sérült.
19544.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft