Nicholas Horthy: Memoirs. With an Introduction by Nicholas Roosevelt former American Minister to Hungary. New York,1957,Robert Speller & Sons, 1 t.+4+268 p.+22 t. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta: Gerő András. Bp., 2001, Városháza. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kereszty István: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke V. Hirlapok és folyóiratok 1867-ig Bp., 1916. Magyar Nemzeti Múzeum. 98 + (2) p. Kiadói, sérült papírborítóval Hátsó hiányzik
Előadások Padányi Viktorról. Szerk.: Bognár József. A szerkesztő, Bognár József által Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére DEDIKÁLT példány! hn., én., Veltelini Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Nemeskürty István: Múltunk a jelenben. A szerző, Nemeskürty István (1925-2015) Széchenyi-, József Attila-, Balázs Béla-díjas és Kossuth-nagydíjas író, irodalom- és filmtörténész által ALÁÍRT! Bp., 2004, Trikolor. Kiadói papírkötésben.