19043.
464. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Ujváry Zoltán (szerk.): Bakonszeg története és néprajza. A polgármester Ott Jenő által Kocsis Elemér (1926-2009) református püspök, teológus részére DEDIKÁLT! Bakonszeg, 1990, k.n.. Kiadói aranyozott keménykötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos és hullámos lapokkal, kissé deformált könyvtesttel.