Hongrie, Turquie Europ. Par le s. Robert de Vaugondy,. (Párizs, 1762.) E. Dussy színezett rézmetszető térképe
245× 204 mm. Enyhén foltos, nagy margókkal / Engraved map of Hungary and the European Turkey. Colored with stain
An accurate map of Hungary and Transilvania - drawn from the best authorities. (Magyarország és Erdély térképe) Rézmetszetű térkép. London, 1764. S. Crowder and Co 195x290 mm / Engraved map
Hátsek Ignác (1827-1902): Árva vármegye közigazgatási térképe, rajta: Alsókubin, Námesztó és más települések 1:500.000, Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),(Kellner és Mohrlüder-ny.),litográfia, papír, 30x21 cm, / Arva county map, lithography
1927 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: dr. Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., III. kiadás. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, két nyelven (magyar, angol), hajtott, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 63x94 cm
cca 1950 VII-VIII. sz. vonal (Északnyugat-Magyarország) vonalhálózati térkép, rajzolta: Stanek József, kissé viseltes állapotban, széle vágott, 57x38 cm
1894 Magyarország egyházi közigazgatási térképe, szerk.: Eötvös Károly Lajos, kiadja: Hornyánszky, 1:900 000, vászontérkép, megviselt állapotban, 73×100 cm
cca 1915-1918 Kriegskarten-Atlas / Háborús térképatlasz az I. világháború hadszíntereinek térképeivel, 3 db (Európa, nyugati és keleti hadszíntér), 1 : 2.000.000 - 1 : 7.500.000, Ullstein & Co. Berlin-Wien, minimálisan sérült papírborítóval