17616.
464. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.