Izrael 1980. "Izrael népe él / ...és a bokrot nem emésztette el - Exodus 3,2" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (21,98g/0.935/35mm) T:AU (eredetieg PP) folt
Israel 1980. "The People of Israel Lives / ...and the bush was not consumed - Exodus 3,2" double-sided Ag commemorative medallion, hallmark on edge (21,98g/0.935/35mm) C:AU (originally PP) spotted
Izrael 1984. "Áldott legyen a betegek gyógyítója / ...és hamar beheged a sebed - Ézsaiás, 58,8" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (22,13g/0.935/35mm) T:AU (eredetieg PP) folt
Israel 1984. "Blessed be the healer of the sick / ...and thy health shall spring forth speeldy - Isaiah, 58,8" double-sided Ag commemorative medallion, hallmark on edge (22,13g/0.935/35mm) C:AU (originally PP) spotted
Izrael DN "Siratófal" jelzett Ag plakett kő posztamensen "A. Kedem" jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől
Israel ND "Wailing Wall" hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal
Kanada DN "Kanadai Ügyvédi Kamara" egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC
Canada ND "Canadian Bar Association" one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC
Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina
Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982" jelzett Ag emlékérem (46,23g/0.916/35mm) T:AU,XF patina, ph.
Poland 1982. "John Paul II / 600th anniversary of the monastery in Jasna Góra" hallmarked Ag medallion (46,23g/0.916/35mm) C:AU,XF patina, edge error
Lengyelország 1982-1985. "Királyok-sorozat (Seria Królewska)" 7xklf kétoldalas bronz emlékérem-tétel, benne II. Mieszko, IV. Mieszko, III. Ulászló, II. Kázmér, I. Konrád, II. Ágost, II. Szaniszló Ágost (70mm) T:1,1-
Poland 1982-1985. "Royal Series (Seria Królewska)" 7xdiff two-sided bronze medallion lot, within Mieszko II, Mieszko IV, Wladislaus III, Casimir II, Konrad I, August II, Stanisław August Poniatowski (70mm) C:UNC,AU
Lengyelország 1983. "II. János Pál lengyelországi útja 1983 június" ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC
Poland 1983. "John Paul II's pilgrimage to Poland" silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC
Lengyelország DN "II. János Pál" peremen jelzett ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:XF
Poland ND "John Paul II" silver plated metal commemorative medallion with hallmark on the edge (42,5mm) C:XF
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc
Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case