Örményország DN "Garni" kétoldalas bronz emlékérem, egyik oldalán az I. században épített Mithrász-templommal (62mm) T:XF
Armenia ND "Garni" double-sided bronze commemorative medallion, with Mithras temple in Garni (built in the 1st century) on one side (62mm) C:XF
Portugália DN "Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
Portugal ND "Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa" one-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
Románia 2000. "Temesvári Kiállítás 2000 - Az első postabélyeg 150 éves évfordulójára / Temesvári Bélyeggyűjtő Egyesület" kétoldalas, román nyelvű aranyozott fém emlékérem (48mm) T:AU (eredetileg PP)
Romania 2000. "Timisoara expo 2000 - 150 ani de la utilizarea primei marci postale / Asociatia Filatelica Timisoara" gold plated commemorative medallion (48mm) C:AU (originally PP)
Svájc 2022. "Helvetia 2022 Lugano" zománcozott fém plakett, hátoldalán "OMEA" gyártói jelzéssel, eredeti, de kissé sérült "Corinphila Auktionen" karton díszdobozban (58x100mm) T:1
Switzerland 2022. "Helvetia 2022 Lugano" enamelled metal plaque with "OMEA" maker's mark on the back, in original, but little damaged "Corinphila Auktionen" cardboard box (58x100mm) C:UNC
Svájc DN "Svájci hadtörténet /Morgarten csata 1315. november 15" ezüstözött emlékérem kapszulában (40mm) + "Svájci hadtörténet / Csata a Berezinán" ezüstözött emlékérem kapszulában (40mm) T:PP
Switzerland ND "Schweizer Militärgeschichte / Schlacht am Morgarten 15. November 1315" silver plated commemorative medallion in capsule (40mm) + "Schweizer Militärgeschichte / Krieg an der Beresina 26-28 Nov 1812" silver plated commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP
Szovjetunió ~1958-1960. "A Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa" bronz emlékérem eredeti dísztokban (75mm) T:UNC patina
Soviet Union ~1958-1960. "Supreme Council of the Soviet Union" bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC patina