10885.
465. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festÅ‘: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm