10893.
465. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, kárpátaljai magyar festő (Bartos József?): Csendélet, 1994. Olaj, vászon, hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 65×52,5 cm