2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
2 db grafika: Menyhárt József (1901-1976): Déri múzeum. Linómetszet, papír. Jelzett, 14,5×9,5 cm. Lap széle kissé foltos. + Tóth László (-): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett. 13x18,5 cm