Barabás Márton (1952-): Akadály,-Katamarán, 1998. . Litográfia, papír.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Barabas-Marton-1952-Akadaly-Katamaran-1998-Litografia-papir-Jelzett-Szamozott-30~II3134865
3134865
10119
465
Leírás: Barabás Márton (1952-): Akadály,-Katamarán, 1998. . Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 30/10. 53x38 cm
: karap_norbert