5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, apró felületi sérülésekkel, 27,5×36,5 cm