40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kék-piros kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), üvegezett fakeretben, 31,5x24,5 cm