Ursula Neubauer (1939-): Icarus, 2004. Színes rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ursula-Neubauer-1939-Icarus-2004-Szines-rezkarc-papir-jelzett-210-szamozassal-9x10-c~II3133923
3133923
10584
465
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: Ursula Neubauer (1939-): Icarus, 2004. Színes rézkarc, papír, jelzett, 2/10 számozással. 9x10 cm
: ekb