Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed
Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm
Bak Imre (1939-2022): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34,5x29 cm. Lap alján kisebb sérüléssel, törésnyommal. Bak Imre, Műcsarnok, 1977 mappából, mely egyéni kiállítása alkalmából jelent meg 700 példányban, mappa mellékelve. Mappából a többi lap hiányzik.