Festmények és grafikák Tételek száma: 874
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3126099
10132
465
28000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Bada Dada 2006-ban legálisan eladó. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 27x31 cm. 3081304
10133
465
15000
Boleradszky Benő (1885-1957): Cicák. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben. 24,5x35 cm 3137088
10134
465
Cserna Sándor, XX. sz. eleje: Vázlatfüzet rajzokkal, többek közt Munkácsy Mihály portréja, Adria levélpapír reklám stb, össz. több mint 30 db rajz. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett Korabeli félvászon kötésben, kopott borítóval. 14x22 cm 2948682
10135
465
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben. 39,5x25 cm 3077719
10136
465
24000
Cora Erzsébet (1927-2022): Csendélet. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéivel. Hordozóból adódó repedéssel. 50x40 cm. 3077941
10137
465
36000
Csík István (1930-): Gyárrészlet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat, Artrend és Artunion címkéivel, 60×80 cm 2884727
10138
465
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép sétálókkal. Olaj, karton, jelezve középen lent. 59x48 cm 2884723
10139
465
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes gesztusok, 1980. Olaj, karton, jelezve középen lent. 49x58,5 cm 2903116
10140
465
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, farost, jelzés nélkül, sérült. 29x49,5 cm 2884757
10141
465
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x19,5 cm 2895086
10142
465
14000
Csejtei László (?): Balaton, a fonyódi gyermektábor. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x62 cm 2957803
10143
465
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: