Festmények és grafikák Tételek száma: 874
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3096778
10301
465
Halasi Horváth István (1904-1994): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×46 cm 3078368
10302
465
Herendi Gyula (1926-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes és Művészeti Alap címkéjével, 40,5x50,5 cm 3078117
10303
465
Hévizi Éva (1946-): Emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm 3077981
10304
465
17000
Horváth János (1930-): Tavasz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm 3077096
10305
465
3200
Hemmert László (1953-2018): Két kéz - egy száj, kívül-belül... (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×29,5 cm 3077100
10306
465
3200
Hemmert László (1953-2018): Alul, felül...; szerelmeseknek (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm 3077101
10307
465
3200
Hemmert László (1953-2018): Egy kéz, két száj..., de luxe (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm 2982920
10308
465
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm 2982946
10309
465
Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm 3001861
10310
465
Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm 3002052
10311
465
Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm 2967767
10312
465
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: