Festmények és grafikák Tételek száma: 874
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3133266
10411
465
Kós Károly (1883-1977): Torony. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, utólagos jelzéssel, 11×10,5 cm 3133291
10412
465
Kozma Lajos (1884-1948): Anyaság. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm 3133284
10413
465
Kozma Lajos (1884-1948): Minták. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm 3133288
10414
465
Kozma Lajos (1884-1948): Virág. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm 3133292
10415
465
Kozma Lajos (1884-1948): Távolság. Nyomat, papír, paszpartuban, 23×20 cm 3135259
10416
465
Kováts Borbála (1969-): Képeslap III., 2000. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott: 2/1. 13x17 cm 3062982
10417
465
3800
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm 3063063
10418
465
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29x41 cm 3086565
10419
465
Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm 2996554
10420
465
80000
Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Kokas Ignác saját kezű, 1959-es ajándékozási soraival "Rozi"-nak 38x49 cm / watercolur on paper, signed, with autograph dedication on the reverse 3079140
10421
465
Khell Zoltán (1953-2023): Lángolás. 2002, aquatinta, papír. Számozott, művészpéldány, üvegezett keretben, 25x24 cm, kerettel 52x52 cm 3095805
10422
465
Károlyi András (1938-): Olvasó nő. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: