Festmények és grafikák

Tételek száma: 874

10423.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
10424.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14
10425.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
10426.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (56/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10427.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
10428.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Korény József (1881-1957): Napfényes táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm.
10429.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/10 számozással. 19,5x28 cm
10430.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/1 számozással. 19,5x29,5 cm
10431.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Kovács Tamás László (1964-): "Tenger". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XX számozással. 20x20 cm
10432.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 18/22 számozással. 29x21 cm
10433.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Kéri Bálint Bence (1969-): Ferencvárosi (...), 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XI/XII. számozással. 30x17 cm
10434.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: