Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 47,5x23 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka, gyűjtői darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade, 1970. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 44...
Wágner János (1936-2022): Nyári fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat, Művészeti Alap, Artunion és Artrend címkéivel. 68×80 cm
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, többnyire jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm