Alexander Liberman (1912-1999): Kompozíció körrel (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, d: 17 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm
Laluk György (1954-2020): "Mágia Szutra" (Hamvas Béla emlékére), 1999-2000. Magas- és mélynyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII./XV. számozással, 30×40 cm