Festmények és grafikák Tételek száma: 874
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3002951
10557
465
44000
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm 2903138
10558
465
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm 2903135
10559
465
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm 3031775
10560
465
80000
Nagy Imola (1976-): Variációk város témára. Akril, kontúrfesték, vászon, , jelzett 50x50 cm 3031771
10561
465
70000
Nagy Imola (1976-): Az Északi-tengernél. Akril, filc, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm 3038442
10562
465
3200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm 3055426
10563
465
3200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm 3051812
10564
465
Henry Napartuk (1932-1985): Eskimo and Beluga. Linómetszet, papír, jelzett üvegezett keretben / linocut signed twice (16x22 cm 2030750
10565
465
30000
Nowinszky Jenő (1884-?): Menedékház. Olaj, karton, jelzett, 26×31,5 cm 2971866
10566
465
38000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm 3038080
10567
465
3200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 20x15 cm 3095959
10568
465
24000
Nagy Lajos (1956-): Erotikus jelenet, 1985. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 67x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: