Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 11,5x20 cm és 15x19 cm közötti méretekben.
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 18x14 cm és 21x18 cm közötti méretekben.
Szász Endre (1926-2003): Női portré, ajánlási sorokkal, 1986. Tus, papír (FDC boríték, 59. bélyegnap 1986), jelzett, Kiss Ernő részére dedikált.12x17 cm