Festmények és grafikák Tételek száma: 874
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3136101
10761
465
4400
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, applikáció, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29x13 cm 3136103
10762
465
Szűcs Edit (1968), kétoldalas mű: Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 39x18 cm 3135537
10763
465
Szász Endre (1926-2003): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×14 cm 3135540
10764
465
Szász Endre (1926-2003): Cyrano. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×14,5 cm 3135554
10765
465
Szász Endre (1926-2003): Johanna. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 15×9,5 cm 3134183
10766
465
Szalay Miklós (1972-): Könnyű és finom, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 8/10 számozással. 25x21 cm 3133889
10767
465
Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 14x17 cm 3133317
10768
465
Szőnyi István (1894-1960): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 29×43 cm 3133247
10769
465
Szőnyi István (1894-1960): Arcok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 15×8 cm 3133095
10770
465
Szőnyi István (1894-1960): Fiú portré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, paszpartuban, 20×20 cm 3132887
10771
465
Szalay Miklós (1972-): András és Sándor, triptichon, 2003. Alukarc, papír, jelzett, 1/4 számozással. Lap szélén kisebb foltokkal. 21x23 (x3) cm 3132897
10772
465
Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 3/12 számozással. 30x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: