https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500008/7-db-amerikai-USA-epuleteket-as-tajakat-abrazolo-metszet-Kvekerek-elso-temploma-Philadel~II3099281
3099281
11231
465
Engravings
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
LeÃrás:
7 db amerikai (USA) épületeket ás tájakat ábrázoló metszet (Kvékerek elsÅ‘ temploma Philadelphiában, Franklin intézete, Erie-tó stb.). Acélmetszet, papÃr, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos vagy kissé foltos. Lap széle részben kissé sérült. 13x9 cm körüli méretekben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb