Képeslap Tételek

Tételek száma: 68

55 db RÉGI főleg török és görög város képeslap / 55 pre-1945 mostly Turkish and Greek town-view postcards
40006.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
44 db RÉGI külföldi város képeslap: Egyiptom, Izrael, Líbia, Algéria, stb. / 44 pre-1945 foreign town-view postcards, Egypt, Israel, Libya, Algeria, etc.
40007.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
200 db főleg RÉGI motívum képeslap vegyes minőségben albumban: sok Húsvéti üdvözlőlap, gyerekek, lithok / 200 mostly pre-1945 motive postcards in mixed quality in an album: many Easter greetings, children and lithos
40008.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
80 db RÉGI fekete-fehér zsáner motívum képeslap albumban: hölgyek, gyerekek, szerelmes párok, színésznő, üdvözletek
40009.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
186 db RÉGI motívum képeslap albumban: 1899-1945 közötti időszak, sok szignós, több Pauli Ebner, Castelli, T. Baumgarten, Hannes petersen, Hülse, Asti, Mailick, Rumpf, sok litho és dombornyomású lap, művészlapok, Stengelek, színészek, kézzel festett lapok, üdvözletek, állat, fotólapok, gyerek, hölgy, erotika, szerelmespárok, titkosírással írt lapok, zenei témák, szecessziós lapok, humor, sorozatok, folklór, Boldog Órák sorozatból 4 lap, Geiger grafikák, humor
40010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

186 db RÉGI motívum képeslap albumban: 1899-1945 közötti időszak, sok szignós, több Pauli Ebner, Castelli, T. Baumgarten, Hannes petersen, Hülse, Asti, Mailick, Rumpf, sok litho és dombornyomású lap, művészlapok, Stengelek, színészek, kézzel festett lapok, üdvözletek, állat, fotólapok, gyerek, hölgy, erotika, szerelmespárok, titkosírással írt lapok, zenei témák, szecessziós lapok, humor, sorozatok...

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
194 db RÉGI motívum képeslap régi nagy vászon kötésű albumban: 1899-1945 közötti időszak, sok litho, szecessziós és dombornyomású lap, szignáltak: pl. Gareis, Mabel Lucie Atwell, Manni Grosze, Lance Thackery, Jack Number, Mailick, Castelli olasz Art Deco lapok, fotók, hölgyek, gyerekek, párok, árnyképek, színészek, Stengel és más művészlapok, kézzel festett és titkos írással írt lapok, állat, rézkarc, Napoleon, hóember, vitorlások, kéményseprő, őzek, vadászat, törpe, montázsok, Carmen 8 db-os fotólap sorozat, üdvözlőlapok, 1900-as Oberammergau Passiójáték jelenetek
40011.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

194 db RÉGI motívum képeslap régi nagy vászon kötésű albumban: 1899-1945 közötti időszak, sok litho, szecessziós és dombornyomású lap, szignáltak: pl. Gareis, Mabel Lucie Atwell, Manni Grosze, Lance Thackery, Jack Number, Mailick, Castelli olasz Art Deco lapok, fotók, hölgyek, gyerekek, párok, árnyképek, színészek, Stengel és más művészlapok, kézzel festett és titkos írással írt lapok, állat, rézk...

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
MOSZKVA - 3 db régi orosz képeslap két üvegezett keretben / MOSCOW - 3 pre-1945 Russian postcards in two glazed frames (23 x 28 cm + 28 x 35 cm)
40012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
100 db RÉGI művész motívum képeslap vegyes minőségben / 100 pre-1945 art motive postcards in mixed quality
40013.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Kb. 94 db RÉGI fotó képeslap vegyes minőségben, főleg megíratlanok: családi fotók, portrék, hölgyek, csoportképek, gyerekek
40014.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Kb. 800 db RÉGI főleg francia képeslap dobozban: városok és katonai téma / Cca. 800 pre-1950 mostly French postcards in a box: town and military motives
40015.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
48 db RÉGI és MODERN külföldi hajós motívum képeslap és 25 étlap albumban / 48 pre-1945 and modern shipping motive postcards + 25 menu cards in album
40016.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
51 db RÉGI olasz város képeslap + 1 Milánó 12 lapos képeslap füzet: sok postatiszta, Nápoly és Palermo / 51 pre-1945 Italian town-view postcards + 1 Milano booklet: many unused, mostly Palermo and Napoli (Naples)
40017.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: