19851.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., KépzÅ‘művészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.