19807.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Czakó Elemér-Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte: - - és - -. Bp.,[1929], Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi-ny.), 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, két lap szakadt, egy lap kijár.