19846.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Fechheimer, Hedwig: Kleinplastik der Ägypter. Die Kunst des Ostens Band III. Berlin, 1921, Bruno Cassirer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel.