19738.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 800 Ft
Rudolf Neugebauer - Julius Orendi: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde von - - und - -. Mit einer Einführung von Richard Graul. Hiersemanns Handbücher Band IV. Leipzig, 1909, Karl W. Hiersemann, 1 (fekete-fehér címkép) t. +XII+246+6 p.+XVI (színes képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép) t. Szövegközti és egészoldalas képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, egy kijáró táblával, T[ószegi] Tószeghy (Freund) Emil budapesti zsidó származású nagykereskedő ex libris-szével, névbélyegzőjével.