Unsere Kunst in Wort und Bild. unter Protectorate ihrer kaiserlichen und königlichen Hoheit der durchlauchtigsten Frau Erzherzogin Maria Theresia. - 2. Ausgabe Wittmann, Rudolf Wien, ca 1900. 188 + 4 p. Aranyozott egészvászon kötésben.
Eszterhas, Joe:
Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.)
(Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás.
Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas".
A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival.
Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.
Kerny Terézia: Johannes Aquila. Aquila János ... keze által... ... By his hands. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bajnai Beke István (összeáll. és szerk.)
Csáky grófnő képes családtörténete
Békéscsaba, 2010. Kárpátné Brisztay Kornélia. Kiadói kartonálásban 100p A családtagok által DEDIKÁLT
Ifjúsági építőtáborok tervezési segédlete. '75. Bp., 1975, Általános Épülettervező Vállalat. Kiadói haránt alakú papírkötésben, régi könyvtári példány. Megjelent 330 példányban.
Farkas Zoltán: Csók István. (DEDIKÁLT). Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel, Csók István munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.