Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 361

Budapesti Építőmesterek Ipartestülete V. évkönyv. Szerk.: Bloch Leo és Friedrich F. Géza. Bp., 1934., Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 400 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötés.
19799.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Kner, Imre: Korstílus a és a könyvművészet társadalmi felelősége. - - 1927. évi röpiratának hasonmásával. Zeitstil und soziale Funktion der Buchkunst. Faksimiledruck Imre Kner's "Betrachungen" 1927. Gyoma, 1979., Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
19800.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Bp., 1959-1961, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés / egészvászon-kötés, az 1. és 3. kötet kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet hiányzó védőborítóval, fakó gerinccel.
19801.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19802.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
19803.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Rhonda és Jeffrey Cooper: Chinese Art. 2007, New Line Books, kartonált papírkötés, védőborítóval, angol nyelven, 1-2 lap sérült, de összességében jó állapotban.
19804.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19805.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Czakó Elemér-Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte: - - és - -. Bp.,[1929], Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi-ny.), 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, két lap szakadt, egy lap kijár.
19807.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19808.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19809.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
S. Cullen, Michael: Der Reichstag. Parlament, Denkmal, Symbol. berlin, 2005. de bra Verlag. 407p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19810.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft