Budapesti Építőmesterek Ipartestülete V. évkönyv. Szerk.: Bloch Leo és Friedrich F. Géza. Bp., 1934., Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 400 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötés.
Kner, Imre: Korstílus a és a könyvművészet társadalmi felelősége. - - 1927. évi röpiratának hasonmásával. Zeitstil und soziale Funktion der Buchkunst. Faksimiledruck Imre Kner's "Betrachungen" 1927. Gyoma, 1979., Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Rhonda és Jeffrey Cooper: Chinese Art. 2007, New Line Books, kartonált papírkötés, védőborítóval, angol nyelven, 1-2 lap sérült, de összességében jó állapotban.
Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Czakó Elemér-Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte: - - és - -. Bp.,[1929], Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi-ny.), 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, két lap szakadt, egy lap kijár.
Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.