Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a 60-73. oldalak között fejjel lefelé és fordított sorrendben kötötték be a lapokat. Megjelent 800 példányban.
Barbara Rose: Amerikai festészet: a nyolcvanas évek. Kritikai értékelés. Ford.: Matos Lilla. H.n., 1979, k.n. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Szilágyi Enikő Parlando. Esszék, kritikák, versek. Essais, critiques, poémes. Bp., 2017, Fekete Sas. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és francia nyelven. Benne a 2. CD-vel. Az 1. CD hiányzik. Kiadói papírkötés.
Csók István: Emlékezéseim. Officina Képeskönyvek 62/64. Bp., [1945], Officina, 176+2 p. A sorozat utolsó kötete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, egy lap alsó részén folttal.
Dávid Katalin: Anna Margit. Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, az első lap részben elvált a fűzéstől.
Vámos Ferenc: Lechner Ödön I. Petrovics Elek előszavával. Magyar Művészeti Könyvtár 21-22. sz. Bp., 1927, Amicus,32 p.+10 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
2 db német nyelvű könyv: Weiner Piroska: Geschnitzte Lebkuchenmodel. + Nagybákay Péter: Zunftaufgebotstafeln aus Ungarn. Bp., 1981, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Nők a XX. században. Nemzetközi művészi fotókiállítás. "Les femmes au XX. sciéle." Exposition Internationale d'Art Photographique. Budapest 1963 Ernst Múzeum. Bp., 1963, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Nők Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
1989 Új Fétisek. Kiállítási katalógus. Tatabánya, 1989, Kernstock Terem. Kungl György, keramikusművész, Varkoly László festőművész, Hérics Nándor grafikusművész, Neuberger István festőművész. A művészek munkáival illusztrált.