Kühnel, Ernst: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Die Kunst des Ostens Band VII. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kopottas gerinccel.
Kárpáti Zoltán: A harangöntő. The Bell Founder. Der Glockengießer. Egy harang születése. Birth of a Bell. Geburt einer Glocke. hn., 2010, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Gábor Palotai: Munkák/Works 1976-1980. Szerk.: Tóth Árpád, Palotai Gábor. Bp., 2017, Neon Galéria. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóban.