Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 361

19871.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
19872.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Adolf Born: BORNOGRAFIE. H.n., é.n. Adolf Born rengeteg humoros rajza egy kötetben. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19873.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19874.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19875.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
9 db vegyes művészeti katalógus
19876.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19877.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
László Ákos: Barangolás Csokonai városában. László Ákos (1940-) által DEDIKÁLT!Debrecen, 2001, Griffes Grafikai Stúdió. Második kiadás. László Ákos egészoldalas grafikáival illusztrálva. Hat nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton tokkal. Számozatlan példány!
19878.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp., 1968. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19879.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
A Helikon Kastélymúzeum és Műemlék Könyvtára, Keszthely. Összeáll.: Rakos József. Bp., 1978, Népművelési Propaganda Iroda-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19880.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Varga Mátyás kiállítása. (Katalógus, DEDIKÁLT). Bp., 1970, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlet- és jelmeztervező által DEDIKÁLT példány.
19881.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Petrovics Elek: Ferenczy Károly. Művészeti Pantheon. Bp., [1922], Pantheon, 1 (címkép) t.+ 39+(1) p.+ 8 (kétoldalas, fekete-fehér reprodukciók) t.+ (2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés
19882.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft